Τρίτη Γενιά
Katavothres Club-Restaurant
Byron Sport
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Mirabel CityCenter Hotel
crepaland
IONION P. LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Γήπεδο Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 1 από 15 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΟΥΤΑΒΟΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 108 x 60 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 2500)
Έδρα: Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ, Α.Ο.Κ.Ι., ΑΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ , ΑΟ ΑΝΩΓΗΣ, ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ , ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑ, ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ, ΠΟΟΚΑΠ ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Πρωτάθλημα Α ΚατηγορίαςΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΚυριακή03/11/1915:001-0
2.Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΤετάρτη06/11/1911:003-0
3.Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΤετάρτη06/11/1915:006-2
4.Δ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣΤετάρτη06/11/1917:152-1
5.Πρωτάθλημα Α ΚατηγορίαςΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΚυριακή10/11/1911:152-1
6.Πρωτάθλημα Α ΚατηγορίαςΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Κυριακή10/11/1915:001-1
7.Πρωτάθλημα Α ΚατηγορίαςΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΤετάρτη13/11/1915:002-0
8.Πρωτάθλημα Κ14ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΣάββατο16/11/1911:007-1
9.Πρωτάθλημα Α ΚατηγορίαςΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΣάββατο16/11/1915:001-5
10.Β ΚατηγορίαΑ.Ε. ΚΡΑΝΗΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΚυριακή17/11/1915:004-4
11.Β ΚατηγορίαΑ.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΣάββατο23/11/1911:00
12.Πρωτάθλημα Α ΚατηγορίαςΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΣάββατο23/11/1915:00
13.Πρωτάθλημα Κ14ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΚυριακή24/11/1911:00
14.Πρωτάθλημα Α ΚατηγορίαςΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΚυριακή24/11/1915:00
15.Δ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΤετάρτη27/11/1915:00
16.Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΑ.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΤετάρτη27/11/1917:15
17.Πρωτάθλημα Κ14ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΣάββατο30/11/1911:00
18.Πρωτάθλημα Α ΚατηγορίαςΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΣάββατο30/11/1915:00
19.Πρωτάθλημα Α ΚατηγορίαςΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Κυριακή01/12/1915:00
20.Δ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΑ.Ε. ΚΡΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΤετάρτη04/12/1911:15
21.Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΤετάρτη04/12/1917:15
22.Πρωτάθλημα Κ14ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΣάββατο07/12/1911:00
23.Πρωτάθλημα Κ14ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΚυριακή08/12/1911:00
24.Πρωτάθλημα Α ΚατηγορίαςΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΚυριακή08/12/1915:00
25.Β ΚατηγορίαΑ.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΚυριακή08/12/1917:30


Φωτογραφίες


φωτο: sportsthea.blogspot.com

φωτο: sportsthea.blogspot.com

φωτο: sportsthea.blogspot.com

Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.