Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΕΦΑΛΟΣ 2019 - K10
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 31/05/19 | 16:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 5-2 |
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.Ι. | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 31/05/19 | 17:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 4-0 |
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 31/05/19 | 18:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-5 |
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 31/05/19 | 19:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 4-7 |
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 31/05/19 | 20:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 12-4 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 01/06/19 | 16:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-4 |
ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 01/06/19 | 17:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-7 |
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 01/06/19 | 18:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 0-4 |
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 01/06/19 | 19:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 1-4 |
Α.Ο.Κ.Ι. - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Τετάρτη | 05/06/19 | 18:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-4 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Δευτέρα | 03/06/19 | 16:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 9-4 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Δευτέρα | 03/06/19 | 17:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 3-3 |
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Δευτέρα | 03/06/19 | 18:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 6-2 |
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Δευτέρα | 03/06/19 | 19:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 0-8 |
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Δευτέρα | 03/06/19 | 20:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 1-7 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 07/06/19 | 16:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 9-1 |
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 07/06/19 | 17:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 3-0 |
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - Α.Ο.Κ.Ι. | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 07/06/19 | 18:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 3-5 |
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 07/06/19 | 19:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 3-3 |
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 07/06/19 | 20:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 0-4 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 08/06/19 | 15:00 | ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α. | 3-1 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 08/06/19 | 16:00 | ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α. | 0-7 |
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 08/06/19 | 17:00 | ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α. | 4-4 |
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 08/06/19 | 18:00 | ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α. | 6-0 |
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 08/06/19 | 19:00 | ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α. | 1-10 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Κυριακή | 09/06/19 | 16:00 | ΜΑΣΤΟΡΑ Μ. | 8-2 |
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Κυριακή | 09/06/19 | 17:00 | ΜΑΣΤΟΡΑ Μ. | 6-0 |
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - Α.Ο.Κ.Ι. | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Κυριακή | 09/06/19 | 18:00 | ΜΑΣΤΟΡΑ Μ. | 4-1 |
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Κυριακή | 09/06/19 | 19:00 | ΜΑΣΤΟΡΑ Μ. | 2-3 |
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Κυριακή | 09/06/19 | 20:00 | ΜΑΣΤΟΡΑ Μ. | 0-6 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Δευτέρα | 10/06/19 | 16:00 | ΜΑΣΤΟΡΑ Μ. | 3-3 |
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Δευτέρα | 10/06/19 | 17:00 | ΜΑΣΤΟΡΑ Μ. | 1-8 |
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΣΑΜΗΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Δευτέρα | 10/06/19 | 18:00 | ΜΑΣΤΟΡΑ Μ. | 3-5 |
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Δευτέρα | 10/06/19 | 19:00 | ΜΑΣΤΟΡΑ Μ. | 1-2 |
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ο.Κ.Ι. | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Δευτέρα | 10/06/19 | 20:00 | ΜΑΣΤΟΡΑ Μ. | 3-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Τρίτη | 11/06/19 | 18:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-7 |
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Τετάρτη | 12/06/19 | 16:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 5-4 |
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Τετάρτη | 12/06/19 | 17:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 6-1 |
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Τετάρτη | 12/06/19 | 18:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 4-4 |
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Πέμπτη | 13/06/19 | 20:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 3-8 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 14/06/19 | 17:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 5-1 |
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 14/06/19 | 18:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 1-6 |
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 14/06/19 | 19:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 5-1 |
ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 14/06/19 | 20:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 0-3 |
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Παρασκευή | 14/06/19 | 21:00 | ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 8-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 15/06/19 | 17:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 4-3 |
Α.Ο.Κ.Ι. - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 15/06/19 | 18:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 4-7 |
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 15/06/19 | 19:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 3-5 |
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 15/06/19 | 20:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 6-3 |
ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Σάββατο | 15/06/19 | 21:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 1-4 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΙΟΝΙΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Κυριακή | 16/06/19 | 17:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 4-0 |
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Κυριακή | 16/06/19 | 18:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 5-1 |
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Κυριακή | 16/06/19 | 19:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 3-8 |
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Κυριακή | 16/06/19 | 20:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 4-1 |
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - Α.Ο.Κ.Ι. | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 5Χ5 | Κυριακή | 16/06/19 | 21:00 | ΚΑΡΛΗΣ Α. | 1-7 |