Ristretto Cafe - Coffee Mill
IONION P. LINES
Mythos +estiasis
Kefalonian Lines Shipping Company
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Katavothres Club-Restaurant
Mirabel CityCenter Hotel
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Byron Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αποτελέσματα 8ης Κλήρωσης , 18/4/2018 09:39
 Το μοναδικό σωματείο που που διέθεσε αριθμό εισιτηρίων άνω των 25 στους αγώνες 14-15/4/2018 είναι ο ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ, το οποίο και κερδίζει τη δωρεάν παρουσία ιατρού απο την Ε.Π.Σ.Κ.Ι. στον επόμενο εντός έδρας αγώνα του.... περισσότερα...
Αναδιάρθρωση Προγράμματος Προπαίδων Α & Β Ομίλου, 04/4/2018 11:52
 Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου το Πρόγραμμα Αγώνων των Πρωταθλημάτων Προπαίδων Α’ και Β’ Ομίλου, μετά τις κληρώσεις των αγώνων Κατάταξης της Α’ και Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας διαμορφώνεται ως εξής :  Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018  Πρωτάθλημα Προπαίδων - Α Όμιλος   7η Αγωνιστική     Ομάδες  ... περισσότερα...
Κλήρωση αγώνων κατάταξης Β Κατηγορίας, 30/3/2018 13:45
 Tην Δευτέρα 02-04-2018 και ώρα 20:30’ θα διεξαχθεί στα γραφεία της Ε.Π.Σ.Κ.Ι. η κλήρωση των αγώνων Κατάταξης του Πρωταθλήματος των Σωματείων μας Β’  Ερασιτεχνικής  Κατηγορίας, περιόδου 2017–2018.... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή15/04/1816:30ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.0-0
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή15/04/1816:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι.4-1
3.ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο21/04/1811:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.1-1
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο21/04/1817:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-2
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή22/04/1812:30ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΙΟΣΗΣ Κ.2-0
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή22/04/1817:00ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΗΣ Ι.
Πρωτάθλημα Προπαίδων - B Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή15/04/1812:00ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.9-2
8.ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή15/04/1812:30ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ.Αναβλήθηκε
9.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη18/04/1818:00ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Β., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.4-3
10.ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑ - ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή22/04/1811:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΙΟΣΗΣ Κ., ΚΩΤΣΗΣ Ι.3-0
11.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή22/04/1812:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
12.A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή22/04/1812:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι.1-3
Πρωτάθλημα Προπαίδων - Α Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή15/04/1811:00ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.Αναβλήθηκε
14.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή15/04/1812:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.9-0
15.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΤετάρτη18/04/1816:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΩΤΣΗΣ Ι.3-1
16.ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη18/04/1816:30ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.4-1
17.ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο21/04/1811:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΤΣΗΣ Ι.0-0
18.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο21/04/1811:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.2-10
19.ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο21/04/1811:00ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΤετάρτη25/04/1817:00
2.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΤετάρτη25/04/1817:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο28/04/1812:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο28/04/1817:00
5.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή29/04/1817:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή29/04/1817:00
Πρωτάθλημα Προπαίδων - B Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο28/04/1812:30
8.ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή29/04/1812:00
9.ΑΣ ΟΜΑΛΩΝ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ ΤΑ ΟΜΑΛΑ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή29/04/1814:00
Πρωτάθλημα Προπαίδων - Α Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο28/04/1810:30
11.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο28/04/1811:00
12.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή29/04/1812:00
13.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή29/04/1812:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.