Ristretto Cafe - Coffee Mill
Byron Sport
Τρίτη Γενιά
crepaland
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Mirabel CityCenter Hotel
Katavothres Club-Restaurant
IONION P. LINES

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Πρόσκληση για προεπιλογή Μικτών Ομάδων K14 - K12, 17/10/2019 13:11
 Καλούνται από τους Ενωσιακούς Προπονητές, την Δευτέρα 21/10/2019 και ώρα 16:30’ στο Ε.Α.Κ. /Ε.Π.Σ.Κ.Ι., όσοι ποδοσφαιριστές γεννήθηκαν τα έτη 2006-2007 (K14) και 2008-2009 (K12) για την προεπιλογή και την συγκρότηση των Μικτών Ομάδων K14 και K12 της Ε.Π.Σ.Κ.Ι., οι οποίες θα αγωνισθούν στα αντίστοιχα Πανελλήνια Πρωταθλήματα της Ε.Π.Ο.... περισσότερα...
Αλλαγή ημέρας αγώνος 6ης αγωνιστικής Κ16, 16/10/2019 11:50
Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου ο αγώνας της 6ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κ 16 μεταξύ των σωματείων ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ που ήταν ορισμένος να διεξαχθεί την Κυριακή 27 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 11.00’ στο Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ορίζεται να διεξαχθεί την Δευτέρα 28 Οκτωβρίου 2019 και ώ... περισσότερα...
Αλλαγή ώρας αγώνος Α κατηγορίας, 15/10/2019 13:35
Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου, επέρχεται η κάτωθι αλλαγή στο πρόγραμμα της Α Κατηγορίας :       Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   1η Αγωνιστική     Ομάδες     Γήπεδο     Ημέρα     Ημ/νία     Ώρα         Α.Ο. ΔΙΛΙΝΑΤΑ – Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ     Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ     ΚΥΡ... περισσότερα...

Uefa C School

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο19/10/1915:15ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο12/10/1916:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.0-3
3.ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΚυριακή13/10/1912:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α.1-2
Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή13/10/1916:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-1
5.Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή13/10/1916:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.0-7
Γ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο12/10/1911:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-0
7.ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ Κυριακή13/10/1916:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.0-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο12/10/1911:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.4-1
9.Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο12/10/1916:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.1-2
Πρωτάθλημα Κ16
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΚυριακή13/10/1910:00ΚΑΡΛΗΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-4
11.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή13/10/1911:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ.0-7
12.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο19/10/1911:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-1
13.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο19/10/1911:30ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.6-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή20/10/1911:30ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
2.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή20/10/1915:15ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.
3.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή20/10/1916:15ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.
4.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή20/10/1916:15ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.
5.ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00
6.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00
Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΤετάρτη23/10/1911:15
8.ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη23/10/1915:15
Γ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΤετάρτη23/10/1915:15
10.ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΤετάρτη23/10/1917:15

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.