Ristretto Cafe - Coffee Mill
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Katavothres Club-Restaurant
IONION P. LINES
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Mirabel CityCenter Hotel
Byron Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Τήρηση ενός λεπτού σιγής, 19/4/2019 11:17
 Με απόφαση του ΔΣ/ΕΠΣΚΙ θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στους αγώνες Κατάταξης Α' και Β' Κατηγορίας που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 20-21/4/2019 εις μνήμη του ποδοσφαιριστή Ηλία Λυμπεράτου... περισσότερα...
Δελτίο Τύπου, 18/4/2019 11:30
 Πραγματοποιήθηκε χθες σε γιορτινό  κλίμα ο 39ος Τελικός Αγώνας Κυπέλλου της Ένωσής μας ανάμεσα στους φιναλίστ ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ στο ΔΑΚ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ.  Κυπελλούχος, περιόδου 2018-2019, αναδείχθηκε το σωματείο ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ με σκορ 6-0.   Συγχαρητήρια αξίζουν και στις δυο ομάδε... περισσότερα...
Κυπελλούχος ΕΠΣΚΙ 2018-2019 , 18/4/2019 08:18
 Στο χθεσινό τελικό αγώνα του Κυπέλλου της Ένωσής μας αναδείχθηκε κυπελλούχος Ε.Π.Σ.Κ.Ι. για την περίοδο 2018-2019 η ομάδα ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ , η οποία κέρδισε την φιναλίστ Α.Π.Σ. ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ  με σκορ 6-0. Συγχαρητήρια!   ... περισσότερα...

cup final

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή14/04/1915:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.4-3
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή14/04/1917:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
3.ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή14/04/1917:30ΘΩΜΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.0-1
4.ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο20/04/1917:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Β.1-2
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ "ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΚυριακή21/04/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.
6.Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή21/04/1915:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή21/04/1917:30ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
Α ΦΑΣΗ - 1η Σειρά
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη17/04/1917:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.6-0
Πρωτάθλημα K12 - Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΔευτέρα15/04/1917:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.0-3
10.A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο20/04/1911:30, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.2-1
11.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο20/04/1911:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.2-2
12.ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο20/04/1911:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.1-1
Πρωτάθλημα Κ12 - Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο20/04/1911:30ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
14.ΑΠΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο20/04/1913:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη24/04/1917:00
2.ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΤετάρτη24/04/1917:00
Πρωτάθλημα Κ12 - Β ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΔευτέρα22/04/1911:30ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.