Katavothres Club-Restaurant
Ristretto Cafe - Coffee Mill
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Mythos +estiasis
IONION P. LINES
Mirabel CityCenter Hotel
Kefalonian Lines Shipping Company
Byron Sport
Γλυκόν Εστί - Ντίνα

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Ποδοσφαιριστές

Εισάγετε επώνυμο ή όνομα:


Πρώτο Προηγούμενο Σελίδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Επόμενο Τελευταίο

ΟνοματεπώνυμοΈτος ΓέννησηςΆριθμός δελτίου
1. ABESADZE KAHKA19671177909
2. AGUSHI RUDENC19921329495
3. AKIMABDOUL-AZIZI BAH19831351714
4. ALIAJ AJET19991436294
5. ALIAJ FIORALDO19901347212
6. ANDI KOCKA19901317583
7. ANDREA HASANAJ20021476278
8. BABI JORGO19981334018
9. BAH MOHAMAD19821350031
10. BALLAJ ROMEO19961299701
11. BANGO ELSON19841397518
12. BEQIRI DYONISIOS20061458870
13. BEQIRI DYONISIOS20061433243
14. BESELOV MILKO19901297239
15. BESHAJ XHULJANO20021444273
16. BUSHI ARDIT19921180893
17. BUSHI LEONARDO20051460065
18. CECA ANCELO19961334121
19. CELA KLAURENT19941402651
20. CHRUSIEL KAROL19951318433
21. CIKO ALBERT19781307553
22. CIKO LLAZAR19831306795
23. COMOLLARI ARIAN19901288675
24. DAUT ROI20031435973
25. DEDLALA ARSELIAN20061460431
26. DEDLALA LEONEL20071476172
27. DELAJ KLAIDI20001435210
28. DERAJ ERALDO20041431607
29. DERVISHAI JULIAN19801316997
30. DHRAMI JANI19981432291
31. DIAMANTI NIKOLA20041458050
32. DOKO ERIS19871140423
33. DRAGUTA MIHAL19981333173
34. DUKAJ ALBION19851199427
35. DUKAJ DETAR19911207668
36. DYLJA BLERIM19961421452
37. FILIPOV FILIP19901345604
38. GJIKA MATEOS19961421453
39. GLLAVA DANIEL20051459571
40. GROZDANOV KAMEN19891347064
41. GURMA STAYRO19871327430
42. HAJDARI ERGI20011458157
43. HAJDARI MARKO20061460200
44. HASA ENEA20051446681
45. HASAJ ARJAN1968580983
46. HASANALIAI GERINALDO19931384959
47. HASANBELLI ANASTASIOSTAJAR20041433275
48. HAXHIAJ EDISON20041474434
49. HOXHAJ ADRIANO20071476425
50. HOXHAJ ANXHELO20051458456
51. HOXHAJ XHULJO19931314595
52. HYKA DANIEL20051431814
53. HYKA KEJDI20051434322
54. HYKA OLSI20001458156
55. JORGO ANGJELOS20061436297
56. KAMBERI MYRDAR19891288001
57. KAPLLANI ANDREA20001417134
58. KAPLLANI DONALD19981336345
59. KARAJ ARMANDO19941335160
60. KARAVOQIRI LLAZARAQI19871332725
61. KOCI RENIS20031457728
62. KOLA MATEOS19961298390
63. KULLAU ALEKS20071476285
64. KURTI DORIAN20041457729
65. LALAJ ENEA20021447794
66. LATIFI MATEOS20061461622
67. LAZAJ ROBERT19841303699
68. LILA RUDRIK19921384428
69. LLAJAJ KLEVIS20021457977
70. LLUKA ISLAM20051461055
71. LULAJ LORENC19841178074
72. MALSHI EDUART19851202812
73. MARKU ADRIAN20051461527
74. MARKU ALBAN19791269743
75. MBRATI MELEQ19981433252
76. MECAJ DALIP19831458611
77. MECAJ DALIP19831451186
78. MECANI EVAGJELOS19991428634
79. MEROLLAI IGLI19881181016
80. META ARBER19881235082
81. MILTJADHI ERIS19861268283
82. MILTJADHI FOTI20031458398
83. MISHKA ROZALIO19941334122
84. MISHKA UAN19941336867
85. MITRAT ANDI19861176180
86. MOLLOV STANISLAV19901348943
87. MUCA BJORNI20061459079
88. MUCAJ EMILIANO19911280607
89. MUCAJ ERMAL19861239628
90. MUKA HENRI19981336346
91. MURAJ AXEL20061476220
92. MYRTO DRITAN19771196899
93. NANUSHI VICTOR19911329588
94. NASHO ANDI19861311438
95. NESTERENKO ANDRIY19971436298
96. NESTERENKO ILIAS20041444923
97. NIKA LORENCO20061461665
98. NIKOLLO HEKTOR19741119643
99. NOAKES JOSHUA GEORGE20041435223
100. NUREDINI JURGEN19961332726
101. PAPA ANDREA20041435411
102. PAPA ENRIKO20021472695
103. PAPA ERI20031458161
104. PAPA GERASIMO19981417832
105. PAPA ILIA19711006017
106. PAPA ODISE19971450857
107. PAPA ROMARIO19921185465
108. PAPA VANGJEL19951296381
109. PETRITAJ DANIELO20041432988
110. PETRO ILIR19961408572
111. PRIFTI FLAVJO20051460949
112. PULA ARI20021431762
113. PULA JERASIMO19971431803
114. QORRAJ REDON19901220607
115. RANDAL ALLAN-PHILIP19531350781
116. RECI AGRON1968569438
117. RENATO BISHA19941400999
118. REXHA ADRIAN19951432877
119. REXHA EMIN20051447292
120. REXHA PETRIT19911432876
121. RIKAJ ELIS19941337218
122. RIKAJ MEMET19931337216
123. RRAPAJ ALVARO20031475766
124. RRAPAJ RAFAELO19991432875
125. RUDI SPIRIDHON20041458871
126. SADO RENOS20011435971
127. SALIAJ ROMEO20041456676
128. SELENICA BRIGEL19961332938
129. SELENICA EMANUIL20001421388
130. SHEHU LUTO19961337149
131. SHKAMBAJ ALESJO20071476284
132. SHUKULLI ORESTIS20061435401
133. SINAJ ZACE20041457916
134. STEFANI NIKO20001445052
135. SULAJ JURGEN20031436201
136. TANUSHAJ FAJTON19901256978
137. TANUSHAJ LLESH19851324773
138. TANUSHI DEDE19761346767
139. TANUSHI VALENTIN20061461845
140. TANUSHI VITOR19821285064
141. TAVANI GJERGJI19941318375
142. THOMA JERASIMO19971332939
143. TODOROV VENELIN19831399414
144. TOROMANI AMARILDO19931442338
145. TOSKA FAEL19911289129
146. TOTAJ OLTI20061460199
147. TOZAJ ERJON19871365871
148. TOZAJ KRIS20041447793
149. TRIFI MARINOS20031435972
150. TROPOLOV DIMITAR19901345605
151. VASILI KOSTAQ19941328845
152. VEIZAJ AUREL20031457727
153. VEIZAJ EMILJANO20001421332
154. VEIZAJ FRANCESKO20061417931
155. VEIZAJ ZAIM20041458120
156. VISHA NDRICIM19941447289
157. WALKEB RYAN MICHAEL20041457553
158. WOLNICKI RAFAL JACEK19891225316
159. XHELAJ ELES19751335520
160. ZEQO KLAJDI19901181412
161. ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ1965195927
162. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1981501247
163. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19981319094
164. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ19901352402
165. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ19921185500
166. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19981319153
167. ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1966298044
168. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19821272269
169. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ19901220754
170. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19871117513
171. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19871140157
172. ΑΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19881154376
173. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ19941257665
174. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19941257666
175. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19821272271
176. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1965285248
177. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19921312407
178. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ1963215850
179. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19811196824
180. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ19991370109
181. ΑΚΑΚΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1983566833
182. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ19831176106
183. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1972406252
184. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19951299903
185. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ1973423686
186. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19891179998
187. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1983541745
188. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19911220756
189. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1971541155
190. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ1966299469
191. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ19821115166
192. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921319065
193. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19841119738
194. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19891149008
195. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ19891254198
196. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19931256939
197. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ20041434146
198. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ19861118115
199. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20001431425
200. ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΩΜΑΣ1979501798
201. ΑΛΙΑ ΕΜΙΛΙΑΝΟ19891317582
202. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19961319097
203. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19981319092
204. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1961421480
205. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19911278144
206. ΑΛΚΕΤ ΔΑΝΑΗΣ19761136613
207. ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1976436095
208. ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20071476012
209. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1978467761
210. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1985584320
211. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20051434143
212. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1958221180
213. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1972428695
214. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ20031417429
215. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΗΣ19891216239
216. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1971327895
217. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20071475598
218. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1953250653
219. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19781179528
220. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1979528383
221. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1969352241
222. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ19921216240
223. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ1958217275
224. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ1974452240
225. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ1985584314
226. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19931254193
227. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ20041431445
228. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1959185036
229. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19981352679
230. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ20041434147
231. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ19971336211
232. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1974528975
233. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20041446238
234. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1970331688
235. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ20011457346
236. ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1975439548
237. ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ19981411847
238. ΑΜΕΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ19781121172
239. ΑΜΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19881148944
240. ΑΜΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19871148097
241. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ1983573537
242. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19871168179
243. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ19891183538
244. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ1960271688
245. ΑΜΠΤΟΥ ΑΛ-ΓΚΑΖΑΡ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19961354401
246. ΑΜΠΤΟΥ ΑΛ-ΓΚΑΖΑΡ ΙΜΠΡΑΗΜ19921325929
247. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1967424411
248. ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ19861148842
249. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20021416177
250. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ20021415598
251. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ20021415596
252. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1976432566
253. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1982567160
254. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19881189983
255. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20031415991
256. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ19851126779
257. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1974432567
258. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ1979526341
259. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20051421834
260. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1980549902
261. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20071430948
262. ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19801199237
263. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1985582658
264. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ19921257173
265. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1982567088
266. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1985577457
267. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20051431433
268. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ20021430949
269. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ19901179087
270. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19881181019
271. ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ19871311738
272. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984566897
273. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ1972370510
274. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1960230537
275. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19831144953
276. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ-ΠΑΪΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921178646
277. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1972579525
278. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19961278111
279. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1971388906
280. ΑΝΔΡΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19871180777
281. ΑΝΝΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1980500653
282. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1982563556
283. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1984563558
284. ΑΝΝΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ19901153144
285. ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1981543598
286. ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984584322
287. ΑΝΝΙΝΟΣ-ΧΩΡΑΦΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ19861118376
288. ΑΝΝΙΝΟΣ-ΧΩΡΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ19921200368
289. ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1969314655
290. ΑΝΤΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1970349868
291. ΑΝΤΥΠΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΣ20061460202
292. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1978566028
293. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1976529993
294. ΑΝΤΥΠΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1970448967
295. ΑΝΤΥΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ19881239572
296. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1961439546
297. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19931220753
298. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ19791155379
299. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΒΥΡΩΝ19831264770
300. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921278073
Πρώτο Προηγούμενο Σελίδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Επόμενο Τελευταίο