Βιβλιοπωλείο ΚΥΒΟΣ
Mirabel CityCenter Hotel
Byron Sport
Souvlike

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Ποδοσφαιριστές

Εισάγετε επώνυμο ή όνομα:


Πρώτο Προηγούμενο Σελίδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Επόμενο Τελευταίο

ΟνοματεπώνυμοΈτος ΓέννησηςΆριθμός δελτίου
1. ABESADZE KAHKA19671177909
2. AGUSHI RUDENC19921329495
3. AKIMABDOUL-AZIZI BAH19831351714
4. ALIAJ AJET19991436294
5. ALIAJ FIORALDO19901347212
6. ANDI KOCKA19901317583
7. BABI JORGO19981334018
8. BAH MOHAMAD19821350031
9. BALLAJ ROMEO19961299701
10. BANGO ELSON19841397518
11. BEQIRI DYONISIOS20061458870
12. BEQIRI DYONISIOS20061433243
13. BESELOV MILKO19901297239
14. BESHAJ XHULJANO20021444273
15. BUSHI ARDIT19921180893
16. BUSHI LEONARDO20051460065
17. CECA ANCELO19961334121
18. CELA KLAURENT19941402651
19. CHRUSIEL KAROL19951318433
20. CIKO ALBERT19781307553
21. CIKO LLAZAR19831306795
22. COMOLLARI ARIAN19901288675
23. DAUT ROI20031435973
24. DEDLALA ARSELIAN20061460431
25. DELAJ KLAIDI20001435210
26. DERAJ ERALDO20041431607
27. DERVISHAI JULIAN19801316997
28. DHRAMI JANI19981432291
29. DIAMANTI NIKOLA20041458050
30. DOKO ERIS19871140423
31. DRAGUTA MIHAL19981333173
32. DUKAJ ALBION19851199427
33. DUKAJ DETAR19911207668
34. DYLJA BLERIM19961421452
35. FILIPOV FILIP19901345604
36. GJIKA MATEOS19961421453
37. GLLAVA DANIEL20051459571
38. GROZDANOV KAMEN19891347064
39. GURMA STAYRO19871327430
40. HAJDARI ERGI20011458157
41. HAJDARI MARKO20061460200
42. HASA ENEA20051446681
43. HASAJ ARJAN1968580983
44. HASANALIAI GERINALDO19931384959
45. HASANBELLI ANASTASIOSTAJAR20041433275
46. HOXHAJ ANXHELO20051458456
47. HOXHAJ XHULJO19931314595
48. HYKA DANIEL20051431814
49. HYKA KEJDI20051434322
50. HYKA OLSI20001458156
51. JORGO ANGJELOS20061436297
52. KAPLLANI ANDREA20001417134
53. KAPLLANI DONALD19981336345
54. KARAJ ARMANDO19941335160
55. KARAVOQIRI LLAZARAQI19871332725
56. KOCI RENIS20031457728
57. KOLA MATEOS19961298390
58. KURTI DORIAN20041457729
59. LALAJ ENEA20021447794
60. LATIFI MATEOS20061461622
61. LAZAJ ROBERT19841303699
62. LILA RUDRIK19921384428
63. LLAJAJ KLEVIS20021457977
64. LLUKA ISLAM20051461055
65. LULAJ LORENC19841178074
66. MALSHI EDUART19851202812
67. MARKU ADRIAN20051461527
68. MARKU ALBAN19791269743
69. MBRATI MELEQ19981433252
70. MECAJ DALIP19831458611
71. MECAJ DALIP19831451186
72. MECANI EVAGJELOS19991428634
73. MEROLLAI IGLI19881181016
74. META ARBER19881235082
75. MILTJADHI ERIS19861268283
76. MILTJADHI FOTI20031458398
77. MISHKA ROZALIO19941334122
78. MISHKA UAN19941336867
79. MITRAT ANDI19861176180
80. MOLLOV STANISLAV19901348943
81. MUCA BJORNI20061459079
82. MUCAJ EMILIANO19911280607
83. MUCAJ ERMAL19861239628
84. MUKA HENRI19981336346
85. MYRTO DRITAN19771196899
86. NANUSHI VICTOR19911329588
87. NASHO ANDI19861311438
88. NESTERENKO ANDRIY19971436298
89. NESTERENKO ILIAS20041444923
90. NIKA LORENCO20061461665
91. NIKOLLO HEKTOR19741119643
92. NOAKES JOSHUA GEORGE20041435223
93. NUREDINI JURGEN19961332726
94. PAPA ANDREA20041435411
95. PAPA ERI20031458161
96. PAPA GERASIMO19981417832
97. PAPA ILIA19711006017
98. PAPA ODISE19971450857
99. PAPA ROMARIO19921185465
100. PAPA VANGJEL19951296381
101. PETRITAJ DANIELO20041432988
102. PETRO ILIR19961408572
103. PRIFTI FLAVJO20051460949
104. PULA ARI20021431762
105. PULA JERASIMO19971431803
106. QORRAJ REDON19901220607
107. RANDAL ALLAN-PHILIP19531350781
108. RECI AGRON1968569438
109. RENATO BISHA19941400999
110. REXHA ADRIAN19951432877
111. REXHA EMIN20051447292
112. REXHA PETRIT19911432876
113. RIKAJ ELIS19941337218
114. RIKAJ MEMET19931337216
115. RRAPAJ RAFAELO19991432875
116. RUDI SPIRIDHON20041458871
117. SADO RENOS20011435971
118. SALIAJ ROMEO20041456676
119. SELENICA BRIGEL19961332938
120. SELENICA EMANUIL20001421388
121. SHEHU LUTO19961337149
122. SHUKULLI ORESTIS20061435401
123. SINAJ ZACE20041457916
124. STEFANI NIKO20001445052
125. SULAJ JURGEN20031436201
126. TANUSHAJ FAJTON19901256978
127. TANUSHAJ LLESH19851324773
128. TANUSHI DEDE19761346767
129. TANUSHI VALENTIN20061461845
130. TANUSHI VITOR19821285064
131. TAVANI GJERGJI19941318375
132. THOMA JERASIMO19971332939
133. TODOROV VENELIN19831399414
134. TOROMANI AMARILDO19931442338
135. TOSKA FAEL19911289129
136. TOTAJ OLTI20061460199
137. TOZAJ ERJON19871365871
138. TOZAJ KRIS20041447793
139. TRIFI MARINOS20031435972
140. TROPOLOV DIMITAR19901345605
141. VASILI KOSTAQ19941328845
142. VEIZAJ AUREL20031457727
143. VEIZAJ EMILJANO20001421332
144. VEIZAJ FRANCESKO20061417931
145. VEIZAJ ZAIM20041458120
146. VISHA NDRICIM19941447289
147. WALKEB RYAN MICHAEL20041457553
148. WOLNICKI RAFAL JACEK19891225316
149. XHELAJ ELES19751335520
150. ZEQO KLAJDI19901181412
151. ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ1965195927
152. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1981501247
153. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19981319094
154. ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ19901352402
155. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ19921185500
156. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19981319153
157. ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1966298044
158. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19821272269
159. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ19901220754
160. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19871117513
161. ΑΔΗΛΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ19871140157
162. ΑΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19881154376
163. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ19941257665
164. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19941257666
165. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19821272271
166. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1965285248
167. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19921312407
168. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ1963215850
169. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19811196824
170. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ19991370109
171. ΑΚΑΚΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1983566833
172. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ19831176106
173. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1972406252
174. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19951299903
175. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ1973423686
176. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19891179998
177. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1983541745
178. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19911220756
179. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1971541155
180. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ1966299469
181. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ19821115166
182. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921319065
183. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19841119738
184. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19891149008
185. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ19891254198
186. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19931256939
187. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ20041434146
188. ΑΛΕΞΑΤΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ19861118115
189. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20001431425
190. ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΩΜΑΣ1979501798
191. ΑΛΙΑ ΕΜΙΛΙΑΝΟ19891317582
192. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19961319097
193. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19981319092
194. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1961421480
195. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19911278144
196. ΑΛΚΕΤ ΔΑΝΑΗΣ19761136613
197. ΑΛΠΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1976436095
198. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1978467761
199. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1985584320
200. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20051434143
201. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1958221180
202. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1972428695
203. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ20031417429
204. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΗΣ19891216239
205. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1971327895
206. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1953250653
207. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19781179528
208. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1979528383
209. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1969352241
210. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ19921216240
211. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ1958217275
212. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ1974452240
213. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ1985584314
214. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19931254193
215. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ20041431445
216. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1959185036
217. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ19981352679
218. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ20041434147
219. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ19971336211
220. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1974528975
221. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20041446238
222. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1970331688
223. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ20011457346
224. ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1975439548
225. ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ19981411847
226. ΑΜΕΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ19781121172
227. ΑΜΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ19881148944
228. ΑΜΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19871148097
229. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ1983573537
230. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19871168179
231. ΑΜΟΥΡΓΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ19891183538
232. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ1960271688
233. ΑΜΠΤΟΥ ΑΛ-ΓΚΑΖΑΡ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19961354401
234. ΑΜΠΤΟΥ ΑΛ-ΓΚΑΖΑΡ ΙΜΠΡΑΗΜ19921325929
235. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1967424411
236. ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ19861148842
237. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ20021416177
238. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ20021415598
239. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ20021415596
240. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1976432566
241. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1982567160
242. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ19881189983
243. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ20031415991
244. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ19851126779
245. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ1974432567
246. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ1979526341
247. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ20051421834
248. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1980549902
249. ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ20071430948
250. ΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19801199237
251. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1985582658
252. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ19921257173
253. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1982567088
254. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1985577457
255. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20051431433
256. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ20021430949
257. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ19901179087
258. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ19881181019
259. ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ19871311738
260. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984566897
261. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ1972370510
262. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1960230537
263. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19831144953
264. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΣ-ΠΑΪΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921178646
265. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1972579525
266. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ19961278111
267. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1971388906
268. ΑΝΔΡΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ19871180777
269. ΑΝΝΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ1980500653
270. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1982563556
271. ΑΝΝΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1984563558
272. ΑΝΝΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ19901153144
273. ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1981543598
274. ΑΝΝΙΝΟΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1984584322
275. ΑΝΝΙΝΟΣ-ΧΩΡΑΦΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ19861118376
276. ΑΝΝΙΝΟΣ-ΧΩΡΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ19921200368
277. ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1969314655
278. ΑΝΤΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1970349868
279. ΑΝΤΥΠΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΣ20061460202
280. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1978566028
281. ΑΝΤΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1976529993
282. ΑΝΤΥΠΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ1970448967
283. ΑΝΤΥΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ19881239572
284. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1961439546
285. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19931220753
286. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ19791155379
287. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΒΥΡΩΝ19831264770
288. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ19921278073
289. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1955130180
290. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1976447693
291. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ20011433983
292. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ19991414325
293. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ1963462766
294. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ19931278071
295. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1975475929
296. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1975429154
297. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ20001424160
298. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ20061460433
299. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1971375091
300. ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ1963242627
Πρώτο Προηγούμενο Σελίδα 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Επόμενο Τελευταίο