IONION P. LINES
Mirabel CityCenter Hotel
Byron Sport
crepaland
Katavothres Club-Restaurant
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
Τρίτη Γενιά

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας

<< ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Σημείωση: Η διοργανώτρια διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή18/11/1815:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.0-2
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΤετάρτη05/12/1811:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.1-2
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη05/12/1811:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.1-2
Ρεπό: ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο24/11/1811:30ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.6-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο24/11/1815:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Β.1-1
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή25/11/1815:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.1-4
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή25/11/1815:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.3-3
Ρεπό: ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο01/12/1811:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.2-2
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο01/12/1812:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.0-0
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο01/12/1815:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.3-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-5
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο08/12/1812:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.3-2
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο08/12/1812:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.0-2
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή09/12/1815:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.1-2
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΤετάρτη19/12/1811:30ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.3-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΤετάρτη19/12/1815:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.1-1
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΤετάρτη23/01/1911:30ΘΩΜΑΣ Β., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο22/12/1812:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι.1-5
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο22/12/1815:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.1-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο22/12/1816:30ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.0-2
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή23/12/1815:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ Ι.3-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο05/01/1911:30ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΘΩΜΑΣ Β.9-0
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο05/01/1912:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο05/01/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.0-2
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή06/01/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΣΑΜΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο12/01/1912:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-1
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο12/01/1915:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.0-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή13/01/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.0-3
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
Ρεπό: ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο19/01/1911:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΘΩΜΑΣ Β.3-0
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο19/01/1912:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.0-5
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο19/01/1915:30ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή20/01/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-3
Ρεπό: A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο26/01/1911:30ΘΩΜΑΣ Β., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.1-0
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο26/01/1915:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.0-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή27/01/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.6-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΤετάρτη30/01/1911:30ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΘΩΜΑΣ Β.2-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο02/02/1911:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.0-2
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο02/02/1915:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ.1-0
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο02/02/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΩΤΣΗΣ Ι.3-0
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΩΤΣΗΣ Ι.4-0
Ρεπό: ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο09/02/1911:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο09/02/1911:30ΘΩΜΑΣ Β., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.4-1
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή10/02/1915:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.2-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο16/02/1911:00ΘΩΜΑΣ Β., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.3-0
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο16/02/1911:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.1-1
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο16/02/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.1-0
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή17/02/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.1-3
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη06/03/1911:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΘΩΜΑΣ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.1-7
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΤετάρτη06/03/1915:30ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.1-4
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη06/03/1915:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-1
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΤετάρτη13/03/1911:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο02/03/1911:30ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.4-1
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΣάββατο02/03/1915:15ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.1-4
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή03/03/1916:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.10-0
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή03/03/1916:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο16/03/1911:30ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Β.1-1
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο16/03/1912:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή17/03/1915:15ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή17/03/1915:15ΘΩΜΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΣΑΜΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο23/03/1911:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.2-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή24/03/1915:15ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή24/03/1915:15ΘΩΜΑΣ Β., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.1-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή24/03/1915:15ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.8-0
Ρεπό: ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο30/03/1911:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.1-9
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο30/03/1911:30ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.5-0
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή31/03/1916:00ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή31/03/1916:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
Ρεπό: A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ