Τρίτη Γενιά
Ristretto Cafe - Coffee Mill
Byron Sport
Katavothres Club-Restaurant
IONION P. LINES
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Mirabel CityCenter Hotel
crepaland
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β Κατηγορία

<< ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο16/11/1911:15ΘΩΜΑΣ Β., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.4-4
Ρεπό: Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο23/11/1911:00ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΘΩΜΑΣ Β.0-2
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΚυριακή24/11/1915:00ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο30/11/1911:30ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ.3-2
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΚυριακή01/12/1915:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΔΟΥΛΟΥ Ι.6-0
Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο07/12/1911:15ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α.2-5
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή08/12/1917:30ΚΑΡΛΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.1-7
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.2-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο21/12/1915:30ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.7-0
Ρεπό: ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΣάββατο11/01/2011:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.0-0
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.2-5
Ρεπό: Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο18/01/2012:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο18/01/2015:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο25/01/2011:45ΘΩΜΑΣ Β., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.5-0
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη05/02/2017:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΔΟΥΛΟΥ Ι.0-3
Ρεπό: Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο01/02/2011:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.4-3
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή02/02/2015:00ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ.7-0
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή09/02/2010:45ΘΩΜΑΣ Β., ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
ΑΟ ΕΡΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝΔΗΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΑΔΩΝ_Σ. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣΚυριακή09/02/2015:00ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ