Mirabel CityCenter Hotel
Byron Sport
Katavothres Club-Restaurant
Τρίτη Γενιά
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Ristretto Cafe - Coffee Mill
IONION P. LINES
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε
crepaland
Γλυκόν Εστί - Ντίνα

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο19/10/1915:15ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή20/10/1911:30ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.5-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή20/10/1915:15ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.2-0
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή20/10/1916:15ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.4-1
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή20/10/1916:15ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.1-1
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο26/10/1915:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.4-0
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΚυριακή27/10/1912:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-2
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή27/10/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΣάββατο02/11/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.0-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο02/11/1915:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή03/11/1911:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-2
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή03/11/1915:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-2
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο09/11/1915:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.2-0
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή10/11/1911:15ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.2-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.1-1
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή10/11/1915:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΚΑΡΛΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη13/11/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.1-5
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο16/11/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-3
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή17/11/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.0-4
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή17/11/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.0-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-2
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.4-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.4-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΤΖΑΝΝΑΤΩΝΚυριακή24/11/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ., ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ.6-1
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή24/11/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-1
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΤετάρτη04/12/1911:15ΛΟΥΚΕΡΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ., ΚΑΡΛΗΣ Α.7-0
Ρεπό: ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00ΛΟΥΚΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.1-2
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο30/11/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.1-1
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΚυριακή01/12/1911:15ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α.0-5
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ.0-3
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή01/12/1915:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΥ Χ.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.1-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή08/12/1912:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.1-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.2-2
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή08/12/1915:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.1-2
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή08/12/1915:00ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο14/12/1915:00ΧΡΗΣΤΑΤΟΣ Σ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.5-2
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΚυριακή15/12/1911:30ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ.3-2
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή15/12/1912:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.2-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ.0-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή15/12/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΚΑΡΛΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο21/12/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-1
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή22/12/1915:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-1
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή22/12/1915:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ.3-3
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή22/12/1915:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ Γ.0-3
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΤετάρτη15/01/2011:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΘΩΜΑΣ Β., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-3
Ρεπό: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή05/01/2015:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.2-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή05/01/2015:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΔΟΥΛΟΥ Ι.3-1
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή05/01/2015:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-2
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤρίτη07/01/2015:00ΘΩΜΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.5-0
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη22/01/2012:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΘΩΜΑΣ Β., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΣΑΜΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο11/01/2011:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΔΟΥΛΟΥ Ι.0-4
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.0-2
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.0-0
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή12/01/2015:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΔΟΥΛΟΥ Ι.0-6
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή12/01/2015:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο18/01/2012:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ., ΔΟΥΛΟΥ Ι.3-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο18/01/2015:00ΘΩΜΑΣ Β., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ.1-1
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή19/01/2015:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.3-2
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή19/01/2015:00ΘΩΜΑΣ Β., ΔΟΥΛΟΥ Ι., ΚΑΡΛΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο25/01/2011:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.0-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ., ΔΟΥΛΟΥ Ι.4-1
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή26/01/2012:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.0-0
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή26/01/2014:45ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε.1-2
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή26/01/2015:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-0
Ρεπό: ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο01/02/2012:15ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-0
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο01/02/2015:00ΘΩΜΑΣ Β., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.0-4
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή02/02/2015:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-2
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή02/02/2015:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΑΡΛΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή02/02/2015:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Ρεπό: A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο08/02/2015:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.4-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή09/02/2012:45ΘΩΜΑΣ Β., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.3-1
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή09/02/2015:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΔΟΥΛΟΥ Ι.1-1
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή09/02/2015:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.1-0
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή09/02/2015:30ΘΩΜΑΣ Β., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο15/02/2012:00ΘΩΜΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α.0-4
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο15/02/2015:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.1-1
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή16/02/2015:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή16/02/2015:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΛΗΣ Α., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.0-2
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή16/02/2015:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΔΑΜΙΑΝΟΥ Α.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΣάββατο22/02/2011:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΔΟΥΛΟΥ Ι.5-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή23/02/2015:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.3-0
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή23/02/2015:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.8-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή23/02/2015:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΚΑΡΛΗΣ Α.3-0
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή23/02/2015:00ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΜΑΣΤΟΡΑ Μ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο07/03/2010:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.Αναβλήθηκε
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο07/03/2015:15ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν.3-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή08/03/2015:15ΘΩΜΑΣ Β., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΚΑΡΛΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή08/03/2015:15ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΑΚΗ Ε., ΔΟΥΛΟΥ Ι.0-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή08/03/2015:15ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΝΑΛΛΑΤΟΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.4-2
Ρεπό: ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο14/03/2011:30
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΕ.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΣάββατο14/03/2015:15
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο14/03/2016:15
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή15/03/2015:15
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή15/03/2016:15
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο21/03/2011:45
ΑΟ ΦΩΚΑΤΑ - A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο21/03/2015:15
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή22/03/2015:15
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή22/03/2015:15
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή22/03/2015:15
Ρεπό: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΦΩΚΑΤΑΔΗΜ. ΙΘΑΚΗΣΣάββατο28/03/2011:00
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή29/03/2015:45
A.O. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή29/03/2015:45
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή29/03/2015:45
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Ε.Α.Κ. ΕΠΣΚΙΚυριακή29/03/2015:45
Ρεπό: ΑΟ ΣΑΜΗΣ