Ristretto Cafe - Coffee Mill
Έπαθλα Ηλιόπουλος Παναγιώτης
Mirabel CityCenter Hotel
Γλυκόν Εστί - Ντίνα
Τρίτη Γενιά
Byron Sport
IONION P. LINES
crepaland
Katavothres Club-Restaurant
ΠΟΔΑΡΑΣ Ε. & ΣΙΑ Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο11/11/2311:00ΘΩΜΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗ Κ., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.4-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΣάββατο11/11/2311:00ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.2-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο11/11/2315:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.2-1
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή12/11/2315:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.0-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή12/11/2315:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.8-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή19/11/2315:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.1-3
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΚυριακή19/11/2315:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.3-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή19/11/2315:00ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη06/12/2310:00ΘΩΜΑΣ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.0-1
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη06/12/2312:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.5-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή26/11/2315:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΧΑΡΙΣΗ Κ.3-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή26/11/2315:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή26/11/2315:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.2-0
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη29/11/2311:00ΘΩΜΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.2-4
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη29/11/2311:00ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο02/12/2311:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή03/12/2310:30ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗ Κ.4-2
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΚυριακή03/12/2315:00ΘΩΜΑΣ Β., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗ Κ.5-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή03/12/2315:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.0-6
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή03/12/2315:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο09/12/2311:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.1-6
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο09/12/2311:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΣΗ Κ.6-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο09/12/2315:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.0-4
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή10/12/2312:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.2-1
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή10/12/2315:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο16/12/2311:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΧΑΡΙΣΗ Κ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο16/12/2311:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.9-0
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο16/12/2315:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.1-4
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή17/12/2315:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΧΑΡΙΣΗ Κ.1-1
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή17/12/2315:30ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.1-9


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο06/01/2415:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.1-1
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή07/01/2415:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν.6-1
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή07/01/2415:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.2-0
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη24/01/2413:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.0-6
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη31/01/2413:30ΘΩΜΑΣ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.5-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΤετάρτη10/01/2415:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.7-0
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΤετάρτη10/01/2415:00, ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη10/01/2415:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.1-2
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη10/01/2418:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α.1-3
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΠέμπτη11/01/2414:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο13/01/2411:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.6-0
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο13/01/2411:00ΘΩΜΑΣ Β., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗ Κ.2-0
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο13/01/2415:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.2-1
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή14/01/2415:00ΘΩΜΑΣ Β., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.5-3
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή14/01/2415:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.6-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο20/01/2411:30ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.2-4
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο20/01/2413:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.0-1
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο20/01/2415:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε.2-2
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή21/01/2415:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.1-3
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.0-9


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΣάββατο27/01/2411:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.5-2
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο27/01/2411:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.3-3
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο27/01/2415:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.1-2
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή28/01/2415:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.7-0
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή28/01/2415:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ.5-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο03/02/2411:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.6-1
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο03/02/2412:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.4-2
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο03/02/2415:00ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.6-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή04/02/2415:00ΘΩΜΑΣ Β., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.1-4
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή04/02/2415:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο10/02/2411:00ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΘΩΜΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗ Κ.6-3
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο10/02/2412:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Α., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο10/02/2415:00ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.5-1
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή11/02/2415:00ΘΩΜΑΣ Β., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.1-4
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή11/02/2415:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο17/02/2412:00ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΘΩΜΑΣ Β., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.3-1
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο17/02/2412:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Α.3-4
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο17/02/2415:00ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-3
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή18/02/2415:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.1-1
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΚυριακή18/02/2415:00ΘΩΜΑΣ Β., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο24/02/2410:15ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.0-5
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο24/02/2412:45ΘΩΜΑΣ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.1-0
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο24/02/2415:00ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π.2-0
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΚυριακή25/02/2415:00ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ.0-1
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή25/02/2415:00ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.5-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΣάββατο02/03/2411:30ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ Π., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.
ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΣάββατο02/03/2411:45ΘΩΜΑΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗ Κ.
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΣάββατο02/03/2415:15ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ.
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή03/03/2415:15ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Α., ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Α.
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΣΑΜΗΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή03/03/2415:15ΚΑΤΕΡΕΛΟΣ Ε., ΑΒΑΖΑΡΟΣ Χ., ΜΕΝΕΓΑΤΟΣ Ε.


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΤετάρτη06/03/2414:00
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΤετάρτη06/03/2415:30
ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝΤετάρτη06/03/2415:30
ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣ - ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη06/03/2415:45
ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΤετάρτη06/03/2418:30


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο09/03/2410:00
ΑΟ ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΣάββατο09/03/2412:30
ΑΟ ΣΑΜΗΣ - ΑΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ΔΗΜ. ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥΣάββατο09/03/2415:30
ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΕΥΓΕΡΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΚυριακή10/03/2415:30
ΑΟ ΠΡΟΝΝΟΙ - ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/03/2415:30